5000 kubikk til Krokstadelva

Vi er godt over halvveis med leveringen av det som blir over 5000 m3 med betong når betongarbeidene avsluttes i løpet av våren 2016. Consto og XTM Bygg bygger fire nye leilighetsbygg for Profier på Sandstranda i Krokstadelva.

Vi er både glade og stolte over å ha fått betongleveransen til det som til sammen blir 83 nye leiligheter med idyllisk beliggenhet ved elvebredden, plassert med ryggen mot Buskerud Storsenter i Krokstadelva..Vi har allerede kjørt 400 turer med betongbilene og nye 400 turer venter de neste månedene.

Det er ikke til å legge skjul på at oppdrag i denne størrelsen ikke er hverdagskost for oss, men når det først skal gjennomføres så store byggeprosjekter i regionen vår, er det ekstra stas å få jobben. Dette er et viktig oppdrag for oss og i denne sammenhengen kan vi vel betegnes som en lokal leverandør som leverer kortreist betong.

Trenger du betong?

Send prisforespørsel nå:

Eller kontakt oss på telefon og e-post

Snarveier

Våre beste tips

Gjennom flere år har vi bygget et bibliotek med tips om produkter, for- og etterbehandling.
TIPS

Våre produkter

Vi leverer de fleste typer ferdigbetong i tillegg til betongklosser i ulike størrelser.
PRODUKTER